חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תחומי התמחות

ייעוץ לפני חקירה

הזכות להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה או בשפה המשפטית "זכות ההיוועצות", היא אחת מזכויות היסוד החשובות והמרכזיות ביותר בתחום המשפט הפלילי במדינת ישראל. כפי ששמה מרמז, משמעותה כי לעצור או חשוד שנחקר בתחנת המשטרה, קיימת זכות להתייעץ עם עורך דין מטעמו בטרם ישיב לשאלות החוקרים או ימסור את גרסתו לאירועים. עורך דין פלילי מקצועי שבקיא בהליכים חקירתיים יוכל לספק ללקוח שלו עצות יקרות ערך בנוגע להתמודדות עם המצב החריג והמלחיץ אליו הוא נקלע. עורך דין אביב מזרחי ייעץ בהצלחה לנחקרים רבים במעמד החקירה.

להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא.

עבירות סמים

עבירות סמים הן עבירות פליליות חמורות שמוגדרות שעלולות להסתיים במעצר ואף במאסר בפועל עבור חשודים שנתפסו מחזיקים או סוחרים בסמים. עורך דין אביב מזרחי הינו עורך דין פלילי עבירות סמים שייצג בהצלחה לקוחות רבים שהואשמו או נחשדו בעבירות סמים. להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא.

אלימות במשפחה

עבירות אלימות במשפחה כשמן הן עבירות שמבוצעות בתוך התא המשפחתי בין חברי המשפחה בין אם מדובר בעבירות אלימות, מין או הזנחה. כאשר מדובר בעבירות אלימות שהתרחשו במסגרת התא המשפחתי קיימת רגישות והתייחסות מיוחדת של כל המערכות והנוגעים לדבר וביניהם גם בתי המשפט. כידוע, גם המשטרה ומוסדות התביעה שמו להם מטרה מוצהרת להילחם בעבירות אלימות בתוך המשפחה ככלל ועבירות נגד נשים בפרט. כתוצאה מכך, החשודים בעבירות אלימות במשפחה נתקלים לא פעם ביחס מחמיר וקשה במיוחד מצד מערכות אכיפת החוק, ועל כן בעבירות אלה קיימת חשיבות מהותית לייצוג על ידי עורך דין פלילי שמתמחה בתחום.

עורך דין אביב מזרחי ייצג בהצלחה נאשמים רבים שהוגשו נגדם כתבי אישום בגין עבירות אלימות במשפחה. להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא

שימוע לפני כתב אישום

בשימוע לפני כתב אישום החשוד מממש את זכותו לשימוע בהתאם לחוק על ידי הגשת בקשה כתובה ליחידת התביעה הרלוונטית ובה הוא מבקש להימנע מהגשת כתב האישום נגדו מנימוקים ראייתיים או אישיים כך שהתיק בעניינו ייסגר ולא יגיע לבית המשפט. החשוד מקבל הודעה בדבר זכותו לשימוע באמצעות "מכתב יידוע לחשוד". במכתב זה מובהר לחשוד כי לאחר שהתקיימה חקירה בעניינו חומר החקירה הועבר מהמשטרה ליחידת התביעה שכעת שוקלת להגיש נגדו כתב אישום בעבירות שיוחסו לו במסגרת החקירה המשטרתית. בנוסף, מכתב היידוע מיידע את החשוד כי על פי החוק קמה לו זכות לפנות ליחידת התביעה הרלוונטית בבקשה מנומקת שמטרתה לשכנע את התביעה שלא להגיש נגדו כתב אישום וזוהי למעשה זכות השימוע.

עורך דין אביב מזרחי ייצג בהצלחה חשודים רבים במסגרת הליכי שימוע והצליח למנוע הגשת כתב אישום נגדם.  

להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא

עבירות בנשק

עבירות בנשק הן עבירות חמורות שבתי המשפט נוהגים להטיל בגינן עונשי מאסר משמעותיים לתקופות ממושכות. לאור המנעד הרחב של העונשים שבית המשפט יכול להטיל על הנאשם בעבירות נשק, קיימת חשיבות לייצוג על ידי עורך דין פלילי שמתמחה בעבירות מסוג זה. בלא מעט מקרים עורך דין פלילי מקצועי יידע להגיע להסדר טיעון מקל שיש בו שינוי והקלה בעובדות כתב האישום ובסעיפי העבירה באופן שיבטיח כי העונש שיוטל על הנאשם יהיה מינימלי.

עורך דין אביב מזרחי עורך דין לעבירות נשק שייצג בהצלחה נאשמים רבים בעבירות אלו.

להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא.

עבירות אלימות

עבירות אלימות הן עבירות חמורות שעלולות להסתיים במאסר בפועל שיוטל על המורשעים בהם.

לאור המנעד הרחב של העונשים שבית המשפט יכול להטיל על הנאשם בעבירות אלו, קיימת חשיבות לייצוג על ידי עורך דין פלילי שמתמחה בעבירות אלימות. בלא מעט מקרים עורך דין פלילי מקצועי יידע להגיע להסדר טיעון מקל שיש בו שינוי והקלה בעובדות כתב האישום ובסעיפי העבירה באופן שיבטיח כי לא יוטל על הנאשם עונש שכולל מאסר בפועל.

עורך דין אביב מזרחי ייצג בהצלחה נאשמים רבים במסגרת תיקי אלימות.

להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא.

תעבורה

עבירות תעבורה נושאות בצדן עונשים כבדים שעלולים לפגוע קשות בשגרת חייו של הנאשם במידה ותוטל עליו פסילת רישיון לתקופה ממושכת, קנסות כבדים או הגבלות אחרות על רישיון הנהיגה.

עורך דין שבקיא בעבירות התעבורה יוכל במקרים המתאימים להגיע להסדר טיעון מקל שיש בו שינוי והקלה בעובדות כתב האישום ובסעיפי העבירה באופן שיבטיח כי רישיון הנהיגה של הלקוח לא יישלל.

עורך דין אביב מזרחי ייצג בהצלחה נאשמים רבים במסגרת תיקי תעבורה.

להרחבה בנושא זה קראו במאמר הבא.

דילוג לתוכן